Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Vedoucí hotelové recepce (až 40.000 Kč) #1405

30 000 - 40 000 Kč/měsíc
Bystřice nad Pernštejnem, Česko

Hotel Skalský Dvůr hledá do svých řad kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí hotelové recepce. Tato pozice je pro náš hotel klíčová, a proto hledáme spolehlivou osobnost, která je samostatná, důsledná, ráda komunikuje s lidmi a zajímá se o služby v cestovním ruchu. Jestli jsi to právě Ty, tak se nám neváhej ozvat!

Náplň práce

  • Starost o plynulý a bezproblémový chod recepce
  • Vedení týmu zaměstnanců recepce a rozvíjení jejich dovedností
  • Nastavení motivace zaměstnanců – např. cross selling, up selling
  • Zodpovědnost za správnost vyúčtování akcí, vystavování faktur
  • Práce s rezervačním systémem, vytvoření a správa revenue management na středisku
  • Práce s informacemi od klientů, jejich včasné a správné předávání na jednotlivá střediska
  • Aktivní účast při rozšiřování nabídky služeb teambuilding apod.
  • Dohlížení na dodržování kvality poskytovaných služeb

Požadavky

  • Hledáme komunikativního, samostatného a zodpovědného člověka se zájmem o služby v cestovním ruchu
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Časovou flexibilitu, organizační schopnosti
  • Smysl pro dotahování věcí do konce, důslednost
  • Praxi na obdobné pozici

Nabízíme

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na kvalitě odvedené práce a dosažených výsledcích
  • Volnost pro realizaci Vašich nápadů
  • 25 dní dovolené
  • Firemní bonusy
  • Cafeterie
  • Dotovaná personální strava
  • Možnost zajištění dopravy do zaměstnání
  • Lokalita: Bystřice nad Pernštejnem

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Martina Karolová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4203448  Datum zveřejnění: 15.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc