Jak Vám poradíme?
Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Údržbář s kratším pracovním týdnem (až 26.500 Kč) #1408

20 000 - 26 500 Kč/měsíc
Tovární 15, Brno-Chrlice, Česko

Kratší pracovní týden a skvělé finanční ohodnocení tě čeká ve společnosti, která je jedním z předních poskytovatelů obalů na světě. Pokud máš už nějaké zkušenosti s údržbou strojů, skvělé! A pokud jsi teprve začínající absolvent, tak tě také rádi přivítáme. Zašli nám životopis a brzy se ti ozveme.

Náplň práce

  • preventivní údržba našeho výrobního zařízení na výrobu vlnitých lepenek
  • mazání strojního zařízení, výměna olejových náplní a údržba parokondenzačního systému
  • obsluha středotlakého parního kotle, záskok za dovolené a výpomoc
  • kontrola vodních clon, jímek, střešních plášťů a související opravy
  • 8h směny čtvrtek až neděle
  • maximálně 110h za měsíc

Požadavky

  • vyučení ve strojním oboru
  • časovou flexibilitu
  • vhodné i pro absolventy
  • výhodou je státní svářečský průkaz a topičské zkoušky
  • znalost problematiky páry a kondenzátu
  • výhodou také znalost parní kotelny a topičský průkaz 4. třídy pro případný záskok za topiče

Nabízíme

  • nástup možný ihned
  • smlouva na dobu neurčitou
  • odměna od 240 Kč/hod
  • skvělá MHD dostupnost, parkování v areálu
  • lokalita: Brno

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4203708  Datum zveřejnění: 15.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc