Jak Vám poradíme?
Jobscontact.cz

C# výv. - přenos reality do virtuálního světa (80 - 120.000 Kč)

80 000 - 120 000 Kč/měsíc
Praha, Česko

Menší česká společnost, která nedávno uvedla na trh unikátní produkt zaměřený na přenost reálného obrazu do virtuální reality rozšiřuje svůj vývojářský tým. S našimi produkty pracují, jak záchranáři, tak třeba NASA. Zajímá Vás více? Dejte nám vědět.

Náplň práce

Náš 12členný tým se denně potýká s řešením stojového vidění, robotikou i AI, prací s 3D grafikou a programováním. Protože neustále rosteme a tohle všechno už nezvládneme sami, potřebujeme dalšího vývojáře, který se bude podílet na vývoji back-endové části desktopové aplikace psané v .NET. Kromě práce s brýlemi pro rozšířenou a virtuální realitu se setkáte také s úpravou celého produktu na míru pro NASA nebo třeba Mitsubishi.

Požadavky

Bez znalosti programování se u nás neobejdete. Pokud máte alespoň 2 roky komerční praxe s vývojem v jazyce C#, setkal jste se někdy s 3D grafikou a zajímá Vás virtualizace, rádi se s Vámi potkáme u online pohovoru, kde si řekneme víc.

Nabízíme

Kromě práce na jedinečném produktu, který v ČR nemá konkurenci Vám můžeme nabídnout motivující pracovní ohodnocení, samozřejmě také homeoffice, kariérní růst a spoustu dalších benefitů.

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Daniela Grmolcová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4209370  Datum zveřejnění: 23.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc