Hledám Absolventa se zájmem o Obchod a IT (od 40.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Křenová 69a, Brno-střed-Trnitá, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc* provizní systém odměn (běžně si můžete vydělat po zapracování 40 tisíc za měsíc nebo více)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* komunikace s partnery, kteří vždy ocení Vaše rady založené na zkušenostech, které zde získáte
* oslovování analytiků, programátorů, testerů, administrátorů, IT manažerů
* práce s lidmi, kteří hledají nové zaměstnání a Vy jim pomůžete toho dosáhnout
* občasná návštěva partnerských společností a jejich nádherných prostor

Zaměstnanecké výhody, benefity

* provizní systém odměn (běžně si můžete vydělat po zapracování 40 tisíc za měsíc nebo více)
* pohodová firemní atmosféra a spolupráce s kolegy, kteří si vždy rádi pokecají
* firemní akce, na které budete vždy rádi vzpomínat
* jídlo a pití různého druhu (ovoce, zelenina, kvalitní káva, mléko a další)
* multisport kartička
* "free days" / sick days (až 10 dní dalšího volna)
* stravenky, příspěvky na penzijko, životko a další

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Pokud hledáte spíše juniornější pozici, podívejte se na naše další inzeráty nebo na web uvedený v této poznámce níže.
Tato nabídka může zajímat také uchazeče, kteří hledají zaměstnání jako makléř, obchodník, obchodní zástupce, prodejce, konzultant, IT náborář, recruiter, HR, lidské zdroje, personalista, personalistka, personální, apod.