Jobscontact.cz

Hledá se Frontend Developer (60-90.000 Kč)

60 000 - 90 000 Kč/měsíc
Brno, Česko

Baví Tě JavaScript? Potrpíš si na čistý kód? Chceš dělat s moderními technologiemi? Pak jsi na správné adrese! Jsme český tým se světovými produkty, máme rádi čistý a efektivní kód a pravidelně aktualizujeme náš development stack. A pokud hledáš novou challenge, rádi se s Tebou potkáme!

Náplň práce

  • Vývoj frontendu webových aplikací (některé běží v cloudu)
  • Tvorba čistého a efektivního kódu, který si sám otestuješ (Unit Testy)
  • Záleží nám na tom, aby vše bylo „user friendly“

Požadavky

  • Máš za sebou alespoň 2 roky komerční praxe s vývojem
  • Ovládáš React, Angular, anebo Vue.js
  • Umíš si poradit s aplikačním rozhraním

Nabízíme

  • Dostaneš od náš svobodu ve formě 80% home office a pružné pracovní doby
  • Jsme otevřeni pracovnímu poměru i dlouhodobé spolupráci na IČO
  • Aby se Ti dobře pracovalo poskytneme Ti notebook i telefon
  • Těšit se můžeš i na všechny standardní benefity jako je dovolená navíc, sick days, kanceláře v centru Brna, MultiSport karta a mnohé další vychytávky

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro frontend, fe, js, es, ts, typescript, ecmascript, angular, jquery, vuejs, nodejs, bobril, web, cloud, iot, ai, machine-learning, fw, ui, ux, api, rest, soap, css, html, less, typescript, ecmascript, developer, vývojář, programátor, remote, homeoffice, freelance, full-time, fulltime, design, infrastructure, server, cloud, contract, kontraktor, junior, medior, senior

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Matouš Boucník
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4231069  Datum zveřejnění: 2.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc