Angular Developer | Remote | Freelance | 80-120.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj frontendu aplikace, která baví tisíce lidí
* Programování interních aplikací a optimalizace stávajících produktů
* Práce na webových i desktopových aplikací pro široké spektrum klientů
* Pokud si troufnete, dostanete příležitost se podílet na návrzích nových projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Možnost spolupráce na pracovní poměr nebo kontrakt s opravdu férovou odměnou
* Dáme Vám svobodu ve formě pružné pracovní doby a home-office podle libosti
* Tohle bude znít jako klišé - u nás ale opravdu je příjemný kolektiv a neformální prostředí
* Těšit se můžete taky na parádní notebook a telefon s neomezeným tarifem
* Pokud nebudete chtít celý den jenom sedět u počítače, nabídneme Vám dotovanou MultiSport kartu
* Samozřejmostí jsou u nás i všechny standardní benefity, zajímavé projekty pro české i zahraniční klienty a více Vám rádi řekneme během videocallu – stačí se ozvat

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Tato pracovní pozice je také vhodná pro frontend, javascript, typescript, ecmascript, js, typescript, ts, fe, developer, vývojář, programátor, remote contract, kontraktor, betting, gaming, junior, medior, senior, react, node.js
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Ryze český software house

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Angular je Vaší doménou a už za sebou máte nějaký ten projekt
* Velkým bonusem bude, pokud máte zkušenost i s jinými frameworky
* Výhodou bude i znalost ECMAscript 6 a vyšší
* Znalost databázových systému a práce s nimi bereme jako samozřejmost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4245195  Datum zveřejnění: 15.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 80 000 Kč/měsíc