Tester, který se nebojí napsat pár řádků! (40-50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vaším hlavním úkolem bude podpora stávajících aplikací a týmová spolupráce s vývojáři
* Aktuálně se z 80 % jedná spíše o manuální testování, ale i u nás platí paretovo pravidlo a uvítáme i zkušenější kandidáty, kteří mají přesah a jsou schopni dané procesy
* Součástí vaší práce bude i manipulace s hardwarem - takže hledáme testery, kteří se nebojí elektřiny :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dobře víme, že každý je jiný, proto si u nás můžete vybrat ze široké škály benefitů (základ je 6 týdnů dovolené nebo multisport karty a spoustu dalšího).
* Pro ty, kteří se chtějí dále rozvíjet máme individuálně nastavený příspěvek na vzdělávání a možnost účastnit se dalších školení a certifikací včetně vzdělávacích programů, kde se naučíte vše téměř od nuly.
* V týmu nejen pracujeme ale i odpočíváme. Alespoň jednou do měsíce se můžete těšit na teambuldingové akce (ke kterým nikoho nenutíme) a do kterých můžete klidně zapojit i své známé a rodinu.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis v anglickém jazyce. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci!

Nabídka je vhodná i pro kandidáty se zkušenosti z pozic elektroinženýr, QA, technik, elektrikář, programátor nebo všem se znalostmi energetiky, SW, HW, test, python, bash, elektrotechnika, elektronika, technika.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.