Junior software tester wanted (30-50.000)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Jak už název napovídá, budeš testovat, testovat, testovat.
* Nedílnou součástí je také vývoj optimálních testovacích postupů a metodiky.
* Kreativci zároveň uplatní svého tvůrčího ducha na návrzích testovacích strategií.
* Zpracováváme zakázky od vysokoprofilových tuzemských i zahraničních společností, tvoje práce tedy bude velmi různorodá.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Smlouvu na HPP s nástupem ideálně včera.
* Skvělý tým, se kterým zvládneš hravě i ty největší výzvy.
* Multisport kartu pro sportovce, stravenky, příspěvky na pobyty v rekreačních zařízeních.
* Pravidelné firemní akce, teambuildingy a školení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká společnost vyvíjející specializované IT systémy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ICT

Praxe na pozici/v oblasti

SW tester

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* V prostředí Windows se cítíš jako ryba ve vodě, orientuješ se i v databázích a SQL.
* SW testingu se věnuješ minimálně 2 roky, nebo délku praxe vyvažuješ svými schopnostmi.
* Máš základy programování v jakémkoliv OOP (JAVA, .NET) nebo skriptování ve Visual Basic Scripting
* Měl/a jsi co do činění s nástroji jako je JIRA, Mantis aj.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4278151  Datum zveřejnění: 1.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc