Можливість для людей з України

Java Developer, který to umí s cloudy | 100-140.000 Kč

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 - 140 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj backendu aplikace, která spojuje lidi (messaging service)
* Příležitost stát u zrodu nové věci a prostor pro realizaci
* Potrpíme si na čistý a efektivní kód
* Celé kolečko – Build, Deploy, Test, Release
* Spolupráce v malém, agilním týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dáme Ti svobodu v práci a pokusíme se Ti vyjít maximálně vstříc – flexibilní pracovní doba, remote spolupráce i dovolená navíc je u nás standard
* Nebráníme se spolupráci na IČO a jsem otevření i částečnému úvazku
* Chceme, aby naši lidé rostli, a tak je podporujeme v rozvoji – zajistíme kurzy, školení i certifikace
* Nikdo se tady neobejde bez neomezeného přísunu kvalitní kávy a čerstvého ovoce na pracovišti
* Jestli nechceš celý den jenom sedět u počítače, nabídneme Ti MultiSport kartu

Pokud nesplňuješ všechny body, ale přesto jsme Tě zaujali, ozvi se a určitě něco vymyslíme!

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, programátor, j2ee, j2se, enterprise edition, standart edition, web, vanilla, spring, hibernate, maven, jenkins, git, scripting, perl, ruby, senior, medior, employment, contractor, remote, freelance, backend, be, machine learning, ai, clean code, opportunity, cloud, aws, amazon, azure, ci/cd, build, deploy, test, release, docker, container, telco, db, bi. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní IT společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Na poli vývoje nejsi žádný nováček, ale pořád máš zápal pro věc a vývoj Tě prostě baví
* Skvěle si rozumíš s Javou a Springem
* Máš přesah do cloudů (bonusem bude certifikace)
* Výhodou je, pokud se nezalekneš ani DevOps oblasti
* Pracujeme globálně, takže angličtina je „must-have“

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4287321  Datum zveřejnění: 9.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc