Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Technik kvality (až 45.000 Kč) + náborový příspěvek 20.000 Kč #1611

40 000 - 45 000 Kč/měsíc
Mohelnice, Česko

MONTIX, a. s. je českou společností specializovanou na výrobu plastových dílů, montážní podskupiny a kompletní sestavy zejména pro automobilový průmysl, ale i další průmyslová odvětví. Pro závod Mohelnice hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNIK KVALITY.

Náplň práce

  • Zajištění plnění požadavků zákazníka s ohledem na kvalitu dodaných výrobků v předsériové a sériové fázi.
  • Vypracování opatření pro zajištění kvality s cílem plnění strategie nulových vad a odpovědnosti za kvalitu expedovaných výrobků.
  • Pomocí nástrojů kvality nastavovat příslušná opatření v procesech výroby.
  • Řešení vzniklých reklamací + jednání se zákazníky.
  • Spolupráce s dodavatelským řetězcem firmy pro zajištění spokojenosti finálního zákazníka.

Požadavky

  • SŠ vzdělání technického směru.
  • Znalost nástrojů kvality (5proč, Ishikawa, 8D report, FMEA, apod.).
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Dobré komunikační organizační schopnosti.
  • Samostatnost, pečlivost, flexibilita.

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení podle Vašich schopností a pracovních výsledků.
  • Náborový příspěvek 20.000 Kč.
  • Poukázky v hodnotě 500 Kč (na volnočasové aktivity, zdraví, sport a kulturu).
  • 25 dnů dovolené.
  • Pružná pracovní doba.
  • Možnost využívání home-office.
  • Dotované stravování v naší jídelně.
  • Vzdělávání v univerzitě MONTIX.
  • Zaměstnanecké programy Vodafone, ČSOB, Kooperativa.
  • Místo výkonu práce: Mohelnice.

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4335931  Datum zveřejnění: 23.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc