Elektromechanik, co chce být free! (od 35.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Vodní 1992/9, Blansko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*realizace zakázky u zákazníka (instalace speciálního zařízení)
*zapojení a nastavení zařízení
*oprava na dílně, případně servis přímo u zákazníka
*práce dle dokumentace a její zpracování
*cestování na servisy k zákazníkům (JEN po ČR - denní výjezdy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

*nabízíme možnost stabilního zaměstnání na HPP
*vzhledem k cestování za zákazníky budete mít flexibilní pracovní dobu
*můžete se kariérně posunout a získat tak zajímavé zkušenosti do svého profilu
*pro případ, že Vám nebude dobře, máme 5 dní sick day
*najdete u nás super kolegy, kteří Vás poctivě zaučí
*samozřejmostí je dotované stravování

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Elektrotechnika je Vaše kamarádka a rádi ji poznáváte a učíte se o ní další zajímavé poznatky? Instalace, zapojení, nastavení a opravy různých zařízení ve Vás vzbuzují euforii a nadšení do práce? Zároveň Vás baví řízení a máte rádi volnou pracovní dobu? Pak pro Vás máme super příležitost. Do týmu hledáme šikovného kolegu, který nemá vyhlášku 50 jen tak pro nic za nic, ale díky ní má zkušenosti z oboru, vyzná se ve schématech a umí pracovat s elektrickými měřidly. Řadíte se k takovým právě VY? Tak neváhejte a napište. Rádi Vás uvidíme u nás na pohovoru. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*elektrotechnické vzdělání (SOU/SŠ)
*vyhláška 50 min. §5 (ideálně §6)
*vítány jsou zkušenosti z elektra (servisní technik, elektrikář, údržbář...)
*samozřejmostí je orientace v elektro schématech a další dokumentaci
*ŘP sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4337307  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc