Jobscontact.cz

Frézař i s minimální praxí / žádné noční!

Od 30 000 Kč/měsíc
Trutnov, Česko

Je obrábění vaší vášní? Baví vás vývoj a nové možnosti? Je vaší cestou frézování? Chcete se rozvíjet a získavat zkušenosti? U nás vám nic chybět nebude, dostanete dostatek prostoru se vše naučit, čekají vás příjemné benefity a hlavně stabilní zaměstnavatel!

Náplň práce

  • práce na různých frézkách a seřizování strojů
  • spolupráce s kolegy - jedná se často i o vývoj
  • čtení výkresové dokumentace a dodržování pracovních postupů
  • kontrola jak vizuální, tak za pomocí měřidel
  • práce v moderní a klimatizované dílně - zakázková výroba

Požadavky

  • min. SOU strojního zaměření
  • zkušenost s obsluhou frézky (NC nebo CNC)
  • schopnost číst v technických výkresech
  • alespoň min. zkušenost s dílenskými měřidly
  • ochota pracovat na 2 směny (žádné noční!)

Nabízíme

  • zajímavé příplatky a odměny nejen na konci roku
  • 5 týdnů dovolené
  • zaučení zkušeným kolegou s individuálním plánem rozvoje
  • zajištěné stravování
  • dobrá dostupnost (nejen) MHD

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Barbora Chaloupková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4346031  Datum zveřejnění: 3.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc