Reagujte bez životopisu

Elektro konstruktér | update a vývoj #1638

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Otrokovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* příprava návrhů a modelů elektro výzbroje strojů a strojních zařízení (jednoúčelové stroje pro automotive)
* podílení se na vývoji nových strojů
* analýzy poruch a návrhy nápravných opatření
* účast na instalaci a testování spouštění stroje
* práce pro návrh elektrotechnických schémat pro stroje
* spolupráce s techniky a dalšími odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti i přes nestabilní dobu
* dnes důležitý příspěvek na dopravu
* motivující finanční ohodnocení a další finanční bonusy
* zaškolení od zkušených kolegů – do vody hozeni nebudete
* týden dovolené navíc – u nás si tak během roku odpočinete až 25 dní
* možnost posouvat Vaše znalosti díky vzdělávacím kurzům
* samozřejmostí je závodní stravování, protože s prázdným žaludkem se špatně pracuje

Informace o náboru

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je vhodná i pro: konstruktér, inženýr ve strojírenství, elektrotechnik, projektant, elektrotechnický inženýr.
Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jsme tým SOGOS, který se na trhu pohybuje přes 20 let. Původně jsme se zaměřovali na kovovýrobu, ale v současnosti poskytujeme své služby společnostem s gumárenskou výrobou a automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. SŠ vzdělání v elektrotechnice nebo v automatizaci
* dobrá znalost programu EPLAN ELECTRIC P8
* vyhláška 50 §6 (případně si u nás doděláte)
* praxe z oboru výhodou (zaučíme si)
* AJ základní znalost – čtení technické dokumentace
* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4353265  Datum zveřejnění: 13.6.2022