Reagujte bez životopisu

Asistent/ka vedení skupiny PKS (až 30.000 Kč) #1641

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Žďár nad Sázavou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Činnost spojená s fungováním sekretariátu
* Účast a příprava zápisů z porad vedení a jednání statutárních orgánů
* Koordinace a příprava podkladů pro jednání
* Zpracování dokumentů v MS Office
* Administrativní podpora (evidence dokumentů, skenování, tisk, archivace)
* Plánování a organizování schůzek vedení skupiny
* Zajišťovat oběh a správu smluv a dalších dokumentů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dostanete prostor pro svou realizaci
* Práce v příjemném prostředí moderních kanceláří
* Budete pracovat v dobře fungujícím týmu, který je ochotný kolegovi vždy pomoci
* Využijete a budete dále rozvíjet svoje organizační a komunikační schopnosti
* Odpovídající ohodnocení a atraktivní benefitní program (25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na stravování atd.)
* Lokalita: Žďár nad Sázavou

Informace o náboru

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je vhodná i pro: administrativní pracovník, asistent, odborný asistent, fakturant/ka, office manager, recepční, sekretářka.
Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost PKS holding a.s. hledá kolegu / kolegyni na pracovní pozici Asistent/ka vedení skupiny PKS. Máš dokončené středoškolské vzdělání, dobré vyjadřovací schopnosti a umíš pracovat v MS Office? Pak hledáme právě Tebe! Neváhej a pošli nám svůj životopis. Nabízíme práci v příjemném prostředí s dobře fungujícím týmem a atraktivní benefitní program.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Úspěšně jste absolvoval/a minimálně SŠ
* Dobré vyjadřovací schopnosti v psaném i mluveném projevu, aktivní znalost AJ výhodou
* Výborně zvládáte práci s balíčkem MS Office (vzorce, grafy i kontingenční tabulky)
* Spolehlivě umíte pracovat s obchodními a diskrétními informacemi
* Řízení motorového vozidla je pro vás koníčkem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4355206  Datum zveřejnění: 14.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc