Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Mistr stavebnictví s autem a 5 týdny dovolené! (až 45.000 Kč)

40 000 - 45 000 Kč/měsíc
Olomouc, Česko

Auto i pro soukromé účely a 5 týdnů dovolené? U nás samozřejmost. Stačí, aby si už za sebou měl nějaké zkušenosti v oboru stavebnictví a měl z tohoto oboru i vzdělání. Pokud jsme tě touto nabídkou zaujali, zašli nám životopis

Náplň práce

  • řízení a organizace prací na stavbě
  • dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu
  • kontrola dodržování bezpečnosti práce, technická kontrola
  • motivování pracovníků, vyhodnocování práce
  • řízení dodávek materiálu a jeho zpracování

Požadavky

  • minimálně SŠ v oboru stavebnictví
  • praxe jako mistr dopravních staveb
  • znalost práce s PC
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • motivační odměny (dle dosažených výsledků)
  • služební auto i pro soukromé účely
  • po odpracování kalendářního roku 5 týdnů dovolené
  • firemní mobil + výhodné tarify
  • benefiční a věrnostní program
  • sportovní program MultiSport
  • Lokalita: Olomouc

Doplňující informace

Tato pracovní nabídka je vhodná také pro: mistry ve stavebnictví, práce v Olomouci, stavaři, práce stavařina, dopravní stavby, práce ihned, práce v olomouckém kraji, autorizace, mistři stavebnictví

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4356113  Datum zveřejnění: 15.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc