Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Specialista kvality i pro juniory! (až 45.000 Kč)

30 000 - 45 000 Kč/měsíc
Zlín, Česko

5 týdnů dovolené a možnost kariérního růstu ve větší společnosti je jen jeden z mnoha benefitů, které Vám rádi nabídneme u pozice Inženýra kvality. Pokud jste komunikativní a máte za sebou již první zkušenosti v oboru kvality, pak možná právě pro Vás bude pozice Inženýra kvality v naší firmě dobrou volbou. Budete komunikovat se zákazníky i dodavateli a využijete anglický jazyk. Zašlete nám svůj životopis a my se Vám rádi ozveme!

Náplň práce

  • Sledování úrovně kvality svěřeného portfólia výrobků v projektové a sériové fázi
  • Vytváření dokumentace
  • Komunikace s dodavateli i zákazníky (zaměření na zákaznickou kvalitu)
  • Optimalizace opatření pro zvyšování kvality a efektivity procesů a výrobků
  • Reklamace + interní preventivní opatření uvnitř společnosti

Požadavky

  • Min. SŠ technického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Angličtina na komunikativní úrovni (alespoň B2)
  • Znalost čtení ve výkresové dokumentaci
  • Znalost norem v oboru výhodou

Nabízíme

  • Bonusy / prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Příspěvek na sport / kulturu / volný čas
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy / školení
  • Firemní akce
  • Lokalita: Zlín

Doplňující informace

Tato pracovní nabídka je vhodná také pro: inženýra kvality, kvalitář, kvalitáře, práce v kvalitě, práce ve zlíně, práce ihned, volná práce

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4367337  Datum zveřejnění: 27.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc