Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Referent obchodního oddělení (35. - 45.000 Kč)

35 000 - 45 000 Kč/měsíc
Česká Bělá, Česko

Komunikace Vám není cizí a vyznáte se i ve čtení technických výkresů? Do výrobní společnosti, která vytváří z plastických hmot vybavení obchodů a kanceláří obsazujeme pozici na obchodním oddělení. A čemu se u nás budete věnovat?

Náplň práce

  • podpora pro obchodní oddělení
  • komunikace jak se zákazníky, tak i s kolegy z ostatních oddělení
  • tvoření cenových nabídek na základě podkladů, které dostanete od obchodního zástupce
  • denní komunikace se zákazníky v anglickém jazyce
  • pravidelná účast na veletrzích v rámci ČR

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • praxe na obchodním oddělení, případně administrativní pozice spojené s obchodem
  • komunikativní znalost AJ
  • orientace ve čtení technických výkresů

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • docházkový bonus
  • příspěvek na dojíždění
  • finanční bonusy
  • možnost kariérního růstu
  • firemní akce
  • lokalita: Česká Bělá

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4367342  Datum zveřejnění: 27.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc