Jednoduchá manuální práce ve strojírenství - bez nočních!

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* finální úprava vyrobeného dílu (odjehlení, začištění, lisování apod.) ručním nářadím (brusky, pilníky apod.), anebo konvenčními stroji
* měření běžnými měřidly a následný zápis naměřených dat
* vizuální kontrola

Zaměstnanecké výhody, benefity

* HPP v kmeni společnosti
* práce v čistých a klimatizovaných/ vytápěných halách
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dopravu (domov-práce-domov)
* bonusy, odměny, premie
* nadstandardní příplatky
* možnost placených přesčasů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Do strojírenské společnosti ihned přijmeme šikovného kolegu/ kolegyni do výroby na dokončovací práce po obrábění. Máte-li zkušenosti se železem, či jinými kovy, neváhejte nás kontaktovat! Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a nadstandardní příplatky!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU nejlépe technického směru/ anebo odpovídající praxi
* umět obsluhovat konvenční stroje, ruční nářadí
* praxi s prací s kovy
* ochotu pracovat na dvě směny - ranní - odpolední, pondělí - pátek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4370851  Datum zveřejnění: 30.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc