Reagujte bez životopisu

Servisní mechanik bez výjezdů / 1 směna (od 150 Kč/h)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Hněvotín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
150 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* provádění pravidelných servisů a oprav hydraulických nástaveb nákladních automobilů
* jedná se převážně o hydraulické jeřáby, nosiče kontejnerů, odtahové nástavby, pracovní plošiny atd.
* opravy jsou prováděny v sídle firmy – např. armování hydraulických hadic, kompletace hydraulických propojení, montáže a opravy hydraulických okruhů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zaškolení do problematiky, zázemí moderní a stabilní firmy s dlouholetým působením na trhu, která zastupuje světové značky manipulační techniky
* mzda od 150,- Kč/hod. (dvousložková mzda)
* garance výplatního termínu
* HPP na dobu neurčitou
* 25 dnů dovolené
* dotované stravování nebo stravenky
* mobilní telefon i pro soukromé účely
* pouze jednosměnný provoz (6:00 - 14:30 hod.), volné víkendy
* práce v dobrém kolektivu
* lokalita: Hněvotín

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je vhodná i pro: údržbář, opravář, servisní mechanik, servisní technik, mechanik, revizní technik, zkušební technik, technik.
Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost Everlift s.r.o. zabývající se výrobou nástaveb, prodejem, montážemi a servisem manipulační techniky v autodopravě, přijme do svého kolektivu kolegu na pracovní pozici servisní mechanik. Pokud máte praxi na pozici servisního technika, ale již Vás nebaví trávit čas mimo domov, tak jste tu správně!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ nebo vyučen v technickém oboru (opravář zemědělských strojů, autoelektrikář, strojní mechanik atd.)
* zkušenost s hydraulickými okruhy výhodou
* ŘP sk. B - podmínkou, sk. C - výhodou
* dobré organizační schopnosti
* uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet)
* znalost AJ výhodou, ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4371010  Datum zveřejnění: 30.6.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 150 Kč/hod.