Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Elektromontér i pro kluky po škole (až 30.000 Kč)

25 000 - 30 000 Kč/měsíc
Šumperk, Česko

Jsi čerstvý absolvent a hledáš kterým směrem po škole vykročit? Anebo už za sebou máš nějaké zkušenosti a hledáš novou výzvu? Právě hledáme novou posilu mezi naše elektromontéry, kteří se budou starat o to, aby vše fungovalo, jak má. Součástí tvé práce budou i výjezdy za zákazníky, ale každý den se budeš vracet do tepla svého domova, pracovní doba ti totiž končí o půl třetí. Jestli jsme tě zaujali, zašli nám svoje kontakty a my se ti určitě ozveme!

Náplň práce

  • montáže a opravy komplexní elektroinstalace
  • zapojování a zkoušení elektroinstalace
  • opravy elektrických zařízení
  • pracovní doba do 14:30

Požadavky

  • vyučení v oboru elektro
  • minimálně vyhláška 50, §6
  • praxe výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • orientace ve výkresech a dokumentaci
  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • HPP
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvky na životní pojištění
  • příspěvky na závodní stravování
  • příspěvky na masáže a wellness lázeňské pobyty
  • lokalita: Šumperk

Doplňující informace

Tato pracovní nabídka je vhodná také pro: elektrikář, elektromontér, práce v šumperku, práce v elektru, volná práce, práce ihned, elektrotechnolog, technolog elektra

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4377078  Datum zveřejnění: 11.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc