Jobscontact.cz

Sháníme strojaře, který chce do kanceláře !

40 000 - 50 000 Kč/měsíc
Prostějov, Česko

Říkáte si, že to zní zajímavě? Máte nějaké dotazy? Chcete být součástí našeho týmu? Pošlete svůj životopis odpovědí na tento inzerát nebo nás kontaktujte +420 722 906 086. Těšíme se na Vás!

Náplň práce

  • Práce v mezinárodním týmu
  • Komunikace se zákazníky (často i v anglickém jazyce)
  • Zjištění požadavků a potřeb zákazníka
  • Rozpoznávání elektronických a strojních dílů
  • Zpracování dokumentace pro export

Požadavky

  • Praxe na obdobné pozici
  • Výborné komunikační dovednosti
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti exportu výhodou
  • Bez problému se domluvíte anglicky
  • Predikace možných problémů ohledně proclení z výkresové dokumentace

Nabízíme

  • Poskytujeme zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • Moderní a čisté prostředí
  • Pružná pracovní doba + home office
  • Plně hrazené jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Možnost seberealizace a realizace nápadů
  • A objevíte u nás mnoho dalších benefitů, včetně skvělého kolektivu a častých firemních večírků

Doplňující informace

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Kristýna Šmerdová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4379628  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc