Elektrotechnik s AJ, který chce mít zakázky pod palcem (až 45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 34 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*řízení a koordinace zakázek na výrobě
*plánování výrobních časů
*práce s výrobní dokumentací pro dodavatele a případné dořešení nesrovnalostí
*vyřízení změn v objednávkách a termínech
*zajištění vložení potřebných dat od dodavatelů do systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

*práci v moderním prostředí a fajn kolektivu na HPP
*využití cizího jazyka téměř denně (můžeš využívat i naše kurzy)
*řádné zaškolení a podporu při nástupu
*týden dovolené navíc
*13. plat
*pružnou pracovní dobu
*možnost se dále rozvíjet
a spoustu dalších

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Že na trhu práce jsou jen stereotypní manuální práce pro elektromechaniky? Že bys raději pořádnou dávku zodpovědnosti a staral se o chod zakázek z elektro stránky? Že chceš využít cizí jazyk, aby sis udržel komunikativní úroveň? Tak to bychom tu něco měli.

Hledáme k nám technicky zdatného člověka vystudovaného v oboru elektro, který by nám řídil zakázky na výrobě a obstaral komunikaci s dodavateli. Nevadí, pokud si zrovna vyšel školu a moc praxe zatím nemáš. Stačí nám snaha, ochota se učit a taky komunikativní AJ nebo NJ. Ostatní tě naučíme a podíváš se s námi i do zahraničí v rámci školení. Takže pokud tě práce zaujala a rád by ses dozvěděl více, pošli životopis s kontakty a spojíme se.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

elektrotechnika, výroba, strojírenství, management, plánování

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*min. SŠ v oboru elektro podmínkou
*AJ nebo NJ na komunikativní úrovni – bez jazyka by ses u nás trápil/a
*praxe na obdobné pozici výhodou
*znalost SAP výhodou
*komunikativnost a ochota účastnit se školení v zahraničí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4381113  Datum zveřejnění: 12.12.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc