Reagujte bez životopisu

Servisní technik (35 000 - 40 000 Kč) #1681

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Strakonice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Opravy a servis stavebních strojů VOLVO
* Servisní prohlídky
* Diagnostika závad s PC
* Komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy
* Samostatné provádění údržby a oprav v terénu
* Seřizování a testování mechanických, elektrických a hydraulických součástí
* Odstranění závad a technické poradenství
* Pobočka - Strakonice – Jihočeský - výjezdy možné z místa bydliště

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Začněte svůj pracovní den z domova, výjezdy přímo k zákazníkům v okolí Vašeho bydliště
* TOP pracovní vybavení a servisní vozidlo Mercedes Sprinter
* Dovolená 5 týdnů a kvartální bonusy
* Mobilní telefon, notebook
* Moderní prostředí a pracovní vybavení
* Příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji
* Zajímavá práce s využitím moderních technologií
* Plán zaškolení na pracovní pozici
* Hrubá měsíční mzda od CZK 35 – 40.000 plus denní příspěvek za výjezd do terénu.
* V závislosti na kvalifikaci a zkušenosti jsme připraveni výrazně připlatit

Informace o náboru

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je vhodná i pro: Servisní technik, technik, elektromechanik, automechanik.
Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jsi fandou značky Volvo? Jsme výhradním distributorem stavebních strojů společnosti Volvo v České republice a pro rozšíření týmu hledáme nového kolegu - SERVISNÍHO TECHNIKA.

S námi můžete očekávat různorodé a zajímavé úkoly v mezinárodně úspěšné skupině. Nabízíme Vám rozsáhlé sociální benefity a motivační plat podle výkonu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

autotronik, automechanik, autoelektrikář

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Ukončené vzdělání v oboru „Autotronik“ nebo „Automechanik/ Autoelektrikář“ (pro stavební nebo zemědělské stroje, případně pro osobní a nákladní vozidla)
* Ochota pro soustavné školení a vzdělávání do budoucnosti
* Řidičský průkaz B, C výhodou
* Týmová práce, spolehlivost, flexibilita a vysoké nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4384227  Datum zveřejnění: 20.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc