Jobscontact.cz

Technický specialista | vhodné i pro absolventy (35-55.000Kč)

Od 35 000 Kč/měsíc
Blansko, Česko

Baví tě rozmanitá práce a chceš být součástí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí? Rád se zamýšlíš nad zlepšováním procesů a chtěl by si je realizovat v praxi? Možná že hledáme právě tebe! Pokud jsi se v popisu našel, tak neváhej a ozvi se nám.

Náplň práce

  • budeš zlepšovat neefektivní úseky výroby, realizovat změny a optimalizovat výrobu
  • dále budeš mít odpovědnost za fungování stavu procesů a výrobních technologií, analyzování pracovních procesů a materiální zásobování
  • dostaneš se k analýze technických dokumentací s následným zpracováním technologických postupů
  • budeš se spoluúčastnit tvorby technické dokumentace pro přidělenou oblast
  • a v neposlední řadě se zapojíš do aktivní spolupráce s ostatními odděleními za účelem zlepšení výrobních procesů a předejití nekvalitní výroby

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického směru
  • znalost výkresové dokumentace
  • samostatný a proaktivní přístup k práci
  • přehled o výrobních postupech
  • předchozí praxe na obdobné pozici vítána
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • pružnou pracovní dobu (core time 9-15:00)
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • 5 dní Sick days navíc k dovolené
  • práce ve stabilní zahraniční společnosti
  • dotované zaměstnanecké stravování
  • práce v přátelské kolektivu s možností nástupu dle dohody

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Tato nabídka je vhodná také pro: procesní inženýr, technolog, mistr ve výrobě, inženýr kvality, kontrolor, strojní designer, technik ve strojírenství a další.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Jakub Kovařík
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4385657  Datum zveřejnění: 21.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc