Jobscontact.cz

IT podpora/specialista L1 (35-45.000 Kč)

35 000 - 45 000 Kč/měsíc
Praha 6, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

IT oblasti rozumíš, dokonce je to i tvůj koníček? Komunikace je tvou předností? Jsi týmový hráč avšak samostatnost ti také není cizí? Pokud ano, přidej se do našeho týmu!

Náplň práce

  • technická podpora našich zaměstnanců
  • telefonická a e-mailová komuniukace
  • zajišťování HW a SW vybavení
  • starost o firemní systémy
  • spolupráce s týmem a dalšími kolegy

Požadavky

  • ŠŠ /vzdělání v oboru IT, elektro či jiný relevantní
  • praxe jako IT support, administrátor, apod.
  • dobrá orientace v IT technologiích a LAN sítích
  • základní znalost správy OS Windows
  • uživatelská znalost MS Office
  • angličtina pasivní - čtení technické dokumentace

Nabízíme

  • kurzy a školení v rámci zkušební doby
  • flexibilní pracovní doba a možnost Home Office
  • týden dovolené navíc a sickdays
  • smlouva na dobu neurčitou
  • stravenky a občerstvení na pracovišti
  • osobní a individuální přístup k zaměstnancům
  • teambuildingové aktivity
  • chill-out zóna v kancelářích

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Tato pozice je vhodná také pro uchazeče se zkušenostmi z pozic: programator, vyvojar, developer nebo znalostí technologií: windows, linux, site, office 365, lan.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Šimon Slobodník
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4387629  Datum zveřejnění: 25.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc