Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Sestavuj s námi postupy pro elektro montáž! (až 35.000 Kč)

30 000 - 40 000 Kč/měsíc
Šumperk, Česko

5 týdnů dovolené a náborový příspěvek tě čeká v české strojírenské firmě zaměřující se na modernizaci a opravu vozidel. A by to na kolejích i nadále jezdilo jako po másle, hledáme mezi sebe posilu do týmu elektro technologů. U nás se budeš starat o to, aby veškerá modernizace a opravy probíhaly dle platných norem a směrnic.

Náplň práce

  • zpracování technologických postupů pro montáž a zapojení elektrovýzbroje
  • schvalování výkresové dokumentace
  • stanovení druhu technologie a způsobu oprav vozidel dle směrnic a předpisů
  • určování norem pro jednotlivé operace
  • průběžná aktualizace dokumentů

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání se zaměřením elektro
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • odborná způsobilost: minimálně vyhl. 50 §5 (§7 výhodou)
  • orientace v normách
  • praxe v elektrotechnologiích výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek v hodnotě jednoho platu
  • příspěvky na pojištění, kulturu i sport
  • docházkový bonus 1 500 Kč
  • pojištění odpovědnosti zdarma
  • možnost kariérního růstu
  • lokalita: Šumperk

Doplňující informace

Tato pracovní nabídka je vhodná také pro: elektrikář, elektromontér, práce v šumperku, práce v elektru, volná práce, práce ihned, elektrotechnolog, technolog elektra

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4388468  Datum zveřejnění: 26.7.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc