Elektroinženýr se vztahem k automatizaci a programování

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Trutnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* čeká vás práce v moderním a technologicky vyspělém prostředí
* důležitou částí náplně práce bude vývoj (prototypy i staronové stroje a produkty)
* povedete převod z vývoje produktu až k samotné výrobě
* optimalizace stávajících procesů a zlepšování efektivity
* práce s analýzami a reporty
* spolupráce s kolegy napříč všemi odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

* vhodné i pro juniory, které zaučí zkušený mentor
* čeká vás pružná pracovní doba
* více nez 5 týdnů dovolené
* zajímavé měsíční a roční odměny za plnění stanovených cílů
* pravidelná školení (jazyková, odborná nebo na soft skills)
* příspěvek na stravování
* veškeré potřebnosti a nutnosti pro pohodlnou práci
* a mnohem více...

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Máte techniku v krvi? Baví vás moderní technologie? A co takhle vývoj? Aktuálně posilujeme náš úspěšný business a potřebujeme parťáka, který se postará o zodpovědnou práci a bude chtít posouvat nejen sebe, ale nás všechny! Ozvěte se, poznáme se a třeba si rovnou plácneme...

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektrotechnika / Informační technologie

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ elektrotechnického nebo IT zaměření
* praxe ve výrobním prostředí vítána (vhodné i pro ABSOLVENTY)
* schopnost číst v technické dokumentaci
* technické znalosti elektronických obvodů, senzoriky a automatizace
* alespoň základy programování (C / C++ / Java / ...)
* AJ min. B1 (budete komunikovat i s kolegy v zahraničí)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4400353  Datum zveřejnění: 11.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc