Obsluha CNC s možností výběru stroje a 13. platem (až 43 000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* základní úpravy a seřizování stroje
* běžná údržba
* dodržování výrobních technologií
* manipulace s materiály
* kontrola výrobků dle výkresové dokumentace a klasických měřidel

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 13.plat
* zajímavý náborový příspěvek
* 5 týdnů dovolené
* práce ve stabilní zahraniční firmě
* příspěvek na dojíždění
* smlouvu na dobu neurčitou hned od nástupu, závodní stravování a další

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Tato pracovní nabídka je také vhodná pro: zámečníky, brusiče, frézaře, CNC operátory, Seřizovače CNC, obráběče kovů a dělníky ve výrobě

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáte práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí a zajímavým mzdovým ohodnocením? Přidejte se k nám! Jsme špička ve svém oboru a nabízíme práci na strojích: CNC Tube Laser, CNC ohraňovací lis, Pilovrtací centrum a CNC svařovací robot (s podmínkou základního svařovacím kurzu ZK 135). Výběr stroje necháme na Vás. Pokud Vás nějaký stroj zaujal, neváhejte se ozvat!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vyučen v technickém oboru
* zkušenosti s CNC výrobou výhodou
* základní znalost technické dokumentace výhodou
* zkušenost s klasickými měřidly
* nutnost základního svařovacího kurzu ZK 135 na CNC svařovacího robota (na ostatní CNC stroje není žádný požadavek)
* ochota práce na 3 směny (Po - Pá, 8 hod)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4400893  Datum zveřejnění: 11.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc