Jobscontact.cz

Příležitost pro zkušené svářeče- Kontrolor na svařovně

Od 30 000 Kč/měsíc
Hranice na Moravě, Hranice, Česko

Pracujte ve stabilní společnosti, která je na trhu již 85 let a patří na světovou špičku ve svém oboru! Tato firma ukazuje stále znovu, že tradice spojená s inovací přináší pokrok. Přijmeme motivovaného kolegu, který si hravě poradí s každým svárem i nesvárem!

Náplň práce

  • Kontrola svárů a vyrobených dílců
  • Záznamy o kontrole a výsledcích
  • Spolupráce s technology
  • Práce na PC
  • Pouze 2 směny

Požadavky

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe v oboru svařování
  • Zkušenost s vizuální a nedestruktivní kontrolou svarů
  • Orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • Poskytujeme zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • Už od nástupu smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • Náborový příspěvek 20.000 Kč
  • 13. plat
  • Výkonnostní složka mzdy + bonusy
  • Příspěvky na dojíždění

Doplňující informace

Říkáte si, že to zní zajímavě? Máte nějaké dotazy? Chcete být součástí našeho týmu? Pošlete svůj životopis odpovědí na tento inzerát nebo nás kontaktujte +420 722 906 086. Těšíme se na Vás!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Kristýna Šmerdová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4405937  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc