Chceš se uplatnit jako .NET vývojář? Pojď k nám! (až 150.000 HPP)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Chodov, Praha 11, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 150 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj IS pro near real-time zpracování dat
* Spolupráce s naším týmem, kde je náš produkťák, architekti, další vývojáři a testeři
* Budeš moci reálně ovlivnit, jak ten produkt bude vypadat
* Můžeš pracovat i na mezinárodních projektech
* Naše projekty: informační systémy a SW pro dopravu, elektronické dálniční známky, energy management a plynárenství.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené, home office, flexibilní pracovní doba, taky tady máme neformální prostředí, flexibilní vedení týmu
* jsme středně velká firma
* budeš vývíjet s nejnovějšími technologiemi pro zpracování velkého množství dat téměř v reálném čase
* dostaneš příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
* můžeš si vybrat jakákoli odborná školení, kurzy angličtiny na pracovišti
* pro sportovní nadšence máme i hodiny jógy a zdravotního cvičení přímo ve firmě, karta MultiSport s příspěvkem zaměstnavatele
* finanční odměny po dokončení projektu, děláme taky teambuildingy (hodně jídla a pití)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Středně velká softwarová firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Ideálně VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření nebo IT
* Opravdu výborná znalost programovacího jazyka C#
* .NET / C#, MS Visual Studio 2019, zkušenost s multithreading
* Osobnostně byste měli být spolehlivý a samostatný ideálně týmový hráč, chcete se dále rozvíjet v rámci firmy
* AJ alespoň pasivní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4408294  Datum zveřejnění: 4.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc