Reagujte bez životopisu

Specialista/ka likvidace pojistných událostí #1736

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řešení škod našich klientů – převážně v oblasti pojištění majetku, odpovědnosti, technických rizik atd.
* zajišťování potřeb partnerů pro fungující a spokojenou spolupráci
* zlepšování servisu, který poskytujeme a aktivní spolupráce s kolegy v rámci společnosti
* komunikace s klienty, zástupci pojišťoven, loss adjustery atd.
* školení a produktová podpora

Zaměstnanecké výhody, benefity

* spoustu zajímavé práce
* flexibilní pracovní dobu v rámci pracovního týdne s ohledem na svěřené úkoly
* odborný i profesní růst
* férové a motivační odměňování
* čas na odpočinek – týden dovolené navíc
* finanční benefit za doporučení nového spolupracovníka
* přátelský kolektiv elitní a trvale rostoucí české společnosti
* nástup možný ihned
* lokalita: Brno

Informace o náboru

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pracovní nabídka je vhodná i pro: likvidátor pojistných událostí, pojišťovací poradce, pojistný zprostředkovatel, pojistný matematik, asistent v pojišťovnictví, referent, administrativní pracovník, technik.
Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pojišťovnictví kromě povinného sociálního zabezpečení

Česká společnost OK GROUP a.s., poskytuje kompletní servis především v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik, zemědělského pojištění, občanského pojištění a pojištění obecního majetku.

Na naši brněnskou pobočku hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici specialisty likvidace pojistných událostí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické, strojní

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání technického/strojního zaměření
* min. 1 rok praxe v oblasti likvidace pojistných událostí
* odbornou zkoušku dle zákona o distribuci pojištění a zajištění u ČNB (možné vykonat zkoušku během zkušební doby)
* ŘP sk. B a aktivní řidič
* klient a obchodní partner jsou pro Vás na prvním místě
* znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
* pečlivost, komunikativnost a organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4423106  Datum zveřejnění: 12.9.2022