Jobscontact.cz

Zajímá tě zahraniční obchod? | AJ nutná (až 33.000 Kč)

Od 28 000 Kč/měsíc
Kuřim, Česko

Hledáš příležitost, kde využít angličtinu a zahraniční obchod je oblast, která tě láká? Máš zkušenost s obchodními nabídkami či správou obchodních objednávek? Denní komunikace se zahraničními partnery tě neděsí, ale naopak tě nadchne? Máme tu nabídku přímo pro tebe. Hledáme šikovné absolventy VŠ s ekonomickým či obchodním zaměřením, kteří se chtějí vydat tímto směrem i po škole. Zkušenosti budou tvoje velké plus a pokud máš i jazykové certifikace či zkušenosti ze zahraničí, také nebudou na škodu. Chceš se dozvědět více? Odešli nám životopis a domluvíme se na pohovoru.

Náplň práce

  • práce s obchodními nabídkami – jejich tvorba a komplementace pro zahraniční partnery
  • zadávání objednávek do interního systému a následně do výroby
  • zajištění hladkého průběhu při dodání objednávek – kontrola termínů a podmínek dodání
  • potřebná administrativa a práce s dokumenty při expedici výrobků
  • spolupráce s kolegy z různých oddělení

Požadavky

  • VŠ v oboru ekonomika, obchod či management
  • praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici VÝHODOU
  • AJ na pokročilé úrovni (B2, B2+) – certifikáty či zkušenost ze zahraničí VELKÉ PLUS
  • znalost ERP systémů výhodou
  • samostatnost a znalost MS Office

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v zázemí české společnosti, která má dosah i na mezinárodní trh
  • podporu při nástupu – vše Vás naučíme a budete mít k dispozici zkušené kolegy, takže se není čeho bát (jsme tu pro sebe navzájem)
  • denní využití angličtiny! – pokud byste se chtěli posunout ještě dále, máme i jazykové kurzy
  • týden dovolené navíc nad zákonný rámec
  • odměny až ve výši 0,8 mzdy
  • flexibilní pracovní doba
  • firemní akce i v rámci oddělení, kde se více seznámíme (i sportovní akce! Sportovní nadšence nadchne i TRX a jóga ve firmě nebo firemní sportovní týmy)
  • možnost růstu v rámci oddělení i firmy jako takové
a další

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Dominika Praunspergrová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4424396  Datum zveřejnění: 13.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc