Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Pracovník do skladu / VZV i s možností ubytování

Jihlava, Česko

Výrobní společnost v Jihlavě hledá řidiče VZV do expedičního skladu. Práce je ve třísměnném provozu, společnost nabízí stabilní zázemí, široký systém benefitů, náborový příspěvek 10.000 Kč a pravidelné měsíční bonusy. V případě delší vzdálenosti bydliště, je možné využít i firemní ubytování.

Náplň práce

  • přeprava a nakládání zboží
  • manipulace s VZV (velké a těžké kusy i nad 3,5 tuny)
  • nakládka a vykládka kamionů
  • práce se scanery a čtečkami.

Požadavky

  • vyučen nebo SŠ
  • zkušenost s VZV
  • pracovní zkušenosti ve skladu výhodou
  • platný průkaz VZV - výhodou

Nabízíme

  • náborový příspěvek
  • dotované závodní stravování
  • firemní ubytování
  • pravidelný měsíční bonus
  • pracovní oblečení a obuv
  • firemní akce

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Nabídka je vhodná také pro kandidáty na pozici skladník, řidič, montér, dělník, dělník ve strojírenství, montážní pracovník, údržbář, řemeslník, kovář, automechanik.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Barbora Polášková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4443412  Datum zveřejnění: 22.11.2022