Java developer v oboru fintech- bez AJ | remote

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* budete pracovat na back-endovém vývoji pro stavbu nové banky
* vyvíjí se v jazyce Java spolu s technologiemi Spring Boot
* čeká vás webový vývoj pod cloudem
* součástí bude práce v agilním týmu spolu s dalšími vývojáři

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nabízíme možnost spolupráce na IČO s velmi lákavým platovým ohodnocením
* budete pracovat remote, ale pokud byste rádi, pražské kanceláře vám budou k dispozici
* pružná pracovní doba- nastavte si rozvrh jak jen vám to vyhovuje!
* Aj na tomto konkrétním projektu není nutná
* hledáte-li dlouhodobý projekt, tento tu s námi bude minimálně na další dva roky
* práce s moderními technologiemi

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Bankovnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Spring - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* potřebujeme komerční praxi v Javě a Springu, nejlépe 3 roky a víc, ale šikovné juniory rádi uvidíme, jen jim najdeme jiný projekt
* znalost vývoje pod cloudem
* samostatné myšlení a touhu rozšířit svoje dosavadní zkušenosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4449772  Datum zveřejnění: 5.12.2022