Obsluha moderních CNC strojů | Zaučíme na obráběcí centrum

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Kuřim, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*budete mít na starost obsluhu CNC centra včetně jeho seřízení
*nemusíte umět programovat, ale drobné úpravy jsou potřeba (zaučíme)
*kontrola obrobených kusů – práce s měřidly
*práce dle technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

*dlouhodobá spolupráce na HPP ve firmě, která se žene kupředu a nabírá druhý dech – jsme známý kvalitou, a to jak u našich strojů, tak u zaměstnanců
*podpora při nástupu – zaučení od zkušených kolegů, kteří ti budou k ruce s případnými dotazy a vysvětlí ti všechny novinky, se kterými se potkáš
*týden dovolené navíc nad zákonný rámec (25 dní)
*náborový příspěvek až 50.000 Kč
*příplatky za noční směny až 10.000 Kč – víme, že noční nejsou zrovna oblíbené, ale jsou potřeba, a proto se snažíme tento požadavek zaměstnancům vykompenzovat
*závodní dotované stravování – nabídka až z 8 jídel
*příspěvek na penzijní spoření až 1.500 Kč
*zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
a další

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáte fajn a férovou práci na CNC strojích, které Vás baví? Rádi za sebou vidíte kus odvedené práce, ale chcete za svou snahu také řádnou odměnu? Tak to jste narazil na tu pravou firmu.
Hledáme ideálně zkušené CNC operátory, kteří jsou páteří naší společnosti a bez nich to prostě nejde. Proto i když jde o práci, která se neobejde bez nočních směn, dokážeme zaměstnance řádně odměnit a naslouchat jejich potřebám. Zní to jako nabídka pro Vás? Pošlete životopis se svými zkušenostmi, ať víme, s čím pracujeme a domluvíme pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství, výroba, cnc, obrábění

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*min. SOU v technickém oboru (zaměření na CNC výhodou!)
*zkušenosti s CNC stroji – už jste se s obsluhou CNC frézek, soustruhů nebo dokonce obráběcích center setkal
*znalost řídících systémů – ideálně se Sinumerikem od Siemensu, ale pokud znáte Fanuc, Heidenhain, Mazac nebo další nevadí
*orientace ve výkresové dokumentaci a znalost práce s měřidly
*ochota práce na 3 směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4454514  Datum zveřejnění: 29.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc