Java/Kotlin developer na HPP

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 85 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj Kotlin/Java aplikace, kde je před tebou spousta výzev a úkolů
* Používání technologií jako například Akka, SpringBoot, Kubernetes, Liquibase, RabbitMQ a dalších
* Práce v menší, ale stabilní společnosti, v neformálním prostředí, kde panuje přátelská atmosféra

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Smlouvu na dobu neurčitou
* 13. plat ve výši fixní mzdy vyplácený ve 2 polovinách (v červnu a listopadu)
* Pružnou pracovní dobu a možnost home office
* Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu ve výši 71,- Kč odpovídající stravence v hodnotě 130,- Kč
* 25 dní dovolené a za každé 2 odpracované roky ve firmě navíc 1 den až do výše 30 dní
* Online výuku AJ a NJ v pracovní době
* Aby sis mohl/a užít volno naplno, dostaneš body do Cafeterie, které můžeš mimo jiného použít třeba na volnočasové aktivity jako jsou vstupy na sportoviště nebo do kina, vzdělávání, knihy, masáže, flexi passy nebo i na penzijko, zdravotní zařízení či příspěvek na internet
* Firemní akce (vánoční večírek i pro partnery v pěkném hotelu s přespáním, 3 denní Development Conference a další teambuildingy…)
* Firemní bezúročnou půjčku
* Možnost zapůjčení firemního auta
* Příjemné kanceláře, vonící káva z moderních kávovarů, zeleninové a ovocné dny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Máme více než 1200 zákazníků napříč odvětvími jako bankovnictví / pojišťovnictví, maloobchod, průmysl, služby, nebo státní instituce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Baví tě programování v Kotlinu nebo Java
* Rád se učíš nové věci
* Dokážeš analyzovat požadavky a hledat optimální řešení
* Umíš předávat své myšlenky ostatním
* Zvládneš komunikovat s okolím v angličtině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4457271  Datum zveřejnění: 31.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc