Jobscontact.cz

Referent plánování s AJ se zkušenostmi z automotive (až 45.000 Kč)

Od 37 000 Kč/měsíc
Přerov, Česko

Chcete své plánovací schopnosti uplatnit v praxi? Hledáte práci v úspěšné firmě, která Vás dokáže posunout dále a dá Vám možnost se rozvíjet a projevit? Tak to bychom tu něco měli. Hledáme zkušené plánovače pro naši lakovnu. Zkušenosti z automotive prostředí Vám budou určitě výhodou, ale určitě nejsou nutností. Angličtina je naopak dosti důležitá, jelikož i s vedením je občas potřeba se domluvit v angličtině. Zní to jako něco pro Vás? Pošlete životopis a domluvíme se na pohovoru.

Náplň práce

  • tvorba měsíčních a týdenních plánů výrobních zakázek ve spolupráci s výrobou
  • zajišťování plynulého chodu výroby – zajištění dostatečných skladových zásob
  • denní komunikace s kolegy z různých oddělení (logistika, výroba apod.)
  • optimalizace a zlepšování výrobních procesů a skladování
  • vedení evidence výroby a její kontrola včetně řešení případných odchylek

Požadavky

  • min. SŠ – obor pro nás není důležitý
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní/strojírenské společnosti nutná
  • zkušenosti z automotive výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni – slovem i písmem (využijete i pro komunikaci s vedením)
  • znalost práce Excelem – tabulky, vzorce a funkce je pro Vás denní chleba

Nabízíme

  • práci na HPP ve fajn moderní a prosperující společnosti, která je jedničkou na světě ve svém oboru
  • pružnou pracovní dobu – pevný čas je od 9 do 15, jinak je to na Vás a Vašich preferencích
  • 22 dní dovolené
  • příspěvky na stravné (máme i krásnou jídelnu), penzijko či kulturní záležitosti
  • vzdělávání – na to klademe důraz a rozhodně se u nás můžete posunout znalostmi dále
  • řádné zaučení – máme propracovaný program či nástupu, takže určitě v nejistotě nebudete
  • firemní akce, kde se poznáme zase o něco více
a další

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Dominika Praunspergrová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4457348  Datum zveřejnění: 31.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 37 000 Kč/měsíc