Jobscontact.cz

Zkušený C# developer s možností full remote (až 100.000 Kč)

Od 60 000 Kč/měsíc
Škrobárenská 1, Brno-jih, Česko

Hledáme šikovného .NET vývojáře, který se nebojí nových výzev! Máme tu pro Tebe spoustu projektů na výběr. Můžeš se věnovat vývoji mobilních aplikací, systémům pro energetiku, tvorbě eshopů nebo klidně i herním platformám, výběr je čistě na Tobě…

Náplň práce

  • Údržba a rozvoj stávajícího produktu.
  • Vývoj a práce v menších týmech.
  • Úpravy a změny v aplikaci.

Požadavky

  • Zkušenost s vývojem v prostředí .NET 6 v jazyce C# alespoň 2 roky.
  • Kreativní myšlení a schopnost řešit problémy.
  • Zkušenosti s databázemi např. MS SQL.
  • Výhodou je angličtina na komunikativní úrovni.

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení s jistotou růstu.
  • Možnost částečného home office.
  • 5 týdnů dovolené, sickdays.
  • Notebook i pro soukromé využití.
  • Stravenky, multisport karta, kafetérie.
  • Školení, vzdělávání a kurzy.
  • Profesní i kariérní růst.

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně.docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Hong Nhung Tranová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4457349  Datum zveřejnění: 31.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc