Jobscontact.cz

Databázový specialista pro fintech

Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Náplň práce

  • pracovat budete na softwaru pro finanční sektor, jehož řešení poběží i na pobočkách banky
  • čeká vás spolupráce s vývojovým týmem, máte tedy jistý podíl na nejlepším softwaru, který jsme kdy vytvořili
  • můžete navrhovat a vymýšlet řešení od A do Z

Požadavky

  • nejdůležitější jsou zkušenosti a znalosti s návrhem a správou relačních databází (PostgreSQL)
  • dále je potřeba znalost SQL a programovacích jazyků pro uložené procedury
  • uvítáme kreativitu a schopnost řešit problémy, které se vyskytnou

Nabízíme

  • jistota dlouhodobého projektu a možnost pustit uzdu své kreativitě
  • možnost spolupráce na IČO
  • moderní zázemí s možností home officu
  • mzda odpovídající znalostem a zkušenostem
  • pružná pracovní doba

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Tereza Kadláčková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4457545  Datum zveřejnění: 1.11.2022