Databázový specialista pro fintech

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* pracovat budete na softwaru pro finanční sektor, jehož řešení poběží i na pobočkách banky
* čeká vás spolupráce s vývojovým týmem, máte tedy jistý podíl na nejlepším softwaru, který jsme kdy vytvořili
* můžete navrhovat a vymýšlet řešení od A do Z

Zaměstnanecké výhody, benefity

* jistota dlouhodobého projektu a možnost pustit uzdu své kreativitě
* možnost spolupráce na IČO
* moderní zázemí s možností home officu
* mzda odpovídající znalostem a zkušenostem
* pružná pracovní doba

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Fintech

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* nejdůležitější jsou zkušenosti a znalosti s návrhem a správou relačních databází (PostgreSQL)
* dále je potřeba znalost SQL a programovacích jazyků pro uložené procedury
* uvítáme kreativitu a schopnost řešit problémy, které se vyskytnou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4457545  Datum zveřejnění: 1.11.2022