Jobscontact.cz

IT Konzultant

Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Náplň práce

  • kompletní řešení zákaznických projektů
  • komunikace se zákazníky
  • cestování po západní Evropě, nejčastěji Německo
  • práce v menší, ale stabilní společnosti s neformální a přátelskou atmosférou

Požadavky

  • Umíš naslouchat ostatním a dokážeš analyzovat jejich požadavky
  • Zvládneš komunikovat s okolím v angličtině
  • Orientuješ se v IT a máš alespoň základní znalost programování
  • Nebojíš se nových výzev
  • Máš řidičský průkaz sk. B a rád řídíš

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 13. plat ve výši fixní mzdy vyplácený ve 2 polovinách (v červnu a listopadu)
  • Pružná pracovní dobu a možnost home office
  • Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
  • 25 dní dovolené
  • Online výuku AJ a NJ v pracovní době
  • Aby sis mohl/a užít volno naplno, dostaneš body do Cafeterie, které můžeš mimo jiného použít třeba na volnočasové aktivity jako jsou vstupy na sportoviště nebo do kina, vzdělávání, knihy, masáže, flexi passy nebo i na penzijko, zdravotní zařízení či příspěvek na internet
  • Firemní akce
  • Firemní bezúročná půjčka
  • Možnost zapůjčení firemního auta
  • Příjemné kanceláře

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Tereza Kadláčková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4457549  Datum zveřejnění: 1.11.2022