Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Seřizovač CNC frézky! (až 40.000 Kč)

34 000 - 40 000 Kč/měsíc
Jihlava, Česko

Do společnosti s přátelským kolektivem hledáme šikovné pracovníky na pozici seřizovače strojů! Máme tu řadu skvělých benefitů jako 13. a 14. mzda + mnoho dalšího! Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis.

Náplň práce

  • obsluha CNC frézky
  • práce s výkresovou dokumentací
  • kreativní práce na nových projektech
  • dodržování technologického postupu
  • spolupráce s technologií, konstrukcí, nástrojaři či brusiči

Požadavky

  • min. SOU / SŠ s technickým zaměřením
  • praxe na CNC strojích - frézka (i školní praxe se počítá), znalost programu Heidenhain výhodou
  • znalost výkresové dokumentace
  • zkušenost se střižnými nástroji a v oboru nástrojař výhodou
  • technické myšlení, spolehlivost a pečlivost
  • ochota práce na 2 směny

Nabízíme

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • 13. ale i 14. mzda + peněžní prémie i v průběhu roku
  • odborná školení a vzdělávací kurzy
  • firemní akce i pro rodinné příslušníky

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Pozice vhodná i pro: obsluha CNC, CNC, seřizovač strojů, soustruh, frézka, seřizovač, dělník do výroby, práce Jihlava

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Barbora Polášková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4458016  Datum zveřejnění: 2.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc