Reagujte bez životopisu
Jobscontact.cz

Montážník/malíř (až 39.000 Kč + diety)

29 000 - 39 000 Kč/měsíc
Brno, Česko

Jsi zručný a láká tě cestovat? Právě otevíráme pozici montážníka/malíře, který by pracoval na instalaci veletržních stánků u našich zákazníků v zahraničí. V této oblasti se pohybujeme již 30 let, takže máme stabilní pozici a udržujeme si rodinné zázemí. Rádi ti nabídneme 13. mzdu, dovolenou navíc a cafetérii – pokud jsme tě zaujali tak nám zašli životopis a zbytek nechej na nás.

Náplň práce

  • stavění stánků na veletržních expozicích u nás i v zahraničí
  • práce dle návodů, dodržování plánů a termínů
  • účast na pravidelných výjezdech při montáži
  • přípravné prace v naší výrobní firmě v Brně

Požadavky

  • Odborné zaměření a praxe jako malíř, natěrač
  • Zkušenost s montážemi výhodou
  • Pracovitost, spolehlivost, zručnost
  • Týmový duch

Nabízíme

  • Cafetérie
  • příspěvky na dopravu
  • dovolená navíc
  • pružná pracovní doba
  • vzdělávací kurzy u THP i dělnických pozic
  • lokalita: Brno

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Adéla Bílavčíková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4459285  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc