Příležitost pro absolventy! Rozjeď svoji kariéru v IT

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Kompletní řešení zákaznických projektů
* Komunikace se zákazníky
* Cestování po západní Evropě, především Německu
* Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Smlouva na dobu neurčitou
* 13. plat ve výši fixní mzdy
* Pružnou pracovní dobu a možnost home office
* Příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu ve výši 71,- Kč odpovídající stravence v hodnotě 130,- Kč
* 25 dní dovolené a za každé 2 odpracované roky ve firmě navíc 1 den až do výše 30 dní
* Online výuku AJ a NJ v pracovní době
* Aby sis mohl/a užít volno naplno, dostaneš body do Cafeterie, které můžeš mimo jiného použít třeba na volnočasové aktivity jako jsou vstupy na sportoviště nebo do kina, vzdělávání, knihy, masáže, flexi passy nebo i na penzijko, zdravotní zařízení či příspěvek na internet

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

SW vývoj

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Umíš naslouchat ostatním a dokážeš analyzovat jejich požadavky
* Zvládneš komunikovat s okolím v angličtině
* Orientuješ se v IT a máš alespoň základní znalost programování
* Nebojíš se nových výzev
* Máš řidičský průkaz sk. B a rád řídíš

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4459287  Datum zveřejnění: 3.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc