Jobscontact.cz

Ruční seřízovač s náborákem + 13. plat (až 55.000 Kč)

45 000 - 55 000 Kč/měsíc
Starovičky, Česko

Náplň práce

Jste pracovitý, zodpovědný a hledáte práci ve stabilní společnosti s přátelským kolektivem? U nás se pracuje v nepřetržitém provozu – který je i nadstandardně finančně ohodnocen. Staňte se našim kolegou a čeká Vás tu NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50.000 Kč.

Co Vás čeká?

  • ruční seřízení a obsluha stroje
  • manipulace s materiálem
  • kontrola vyrobených kusů
  • práce s technickou dokumentací
  • na vše, co Vás v naší firmě může potkat, Vás perfektně zaškolíme

Požadavky

  • min. vyučen
  • manuální zručnost
  • ochotu práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • 13. plat
  • 50.000 Kč náborový bonus při nástupu v měsíci pohovoru
  • 10.000 Kč příspěvek za nepřetržitý provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • proplacené přesčasy
  • příspěvky na stravování
  • příspěvek na sport (multisport karta) a další
  • místo: Starovičky

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Tomáš Svoboda
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4462145  Datum zveřejnění: 8.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc