Technik údržby v moderní a čisté výrobě (od 30.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

*budete mít na starost správné nastavení a funkčnost našich zařízení
*zajistíte správnou údržbu strojů, zařízení i linek
*občas bude potřeba jednotlivé parametry zkontroloval a poupravit
*spolupracovat budete i s kolegy z výroby, kvality a dalších oddělení
*pracovat budete dle výkresové dokumentace, která je občas také v AJ

Zaměstnanecké výhody, benefity

*dlouhodobou spolupráci na HPP v moderní společnosti s čistou a nehlučnou výrobou
*kvalitní zaškolení a podporu při nástupu od zkušených kolegů
*týden dovolené navíc nad zákonný rámec (25 dní)
*13. plat a další finanční bonusy
*příplatky za noční směny
*příspěvek na dopravu, stravné, penzijko i životko
*zvýhodněný mobilní tarif
*firemní akce, kde se poznáme i z nepracovní stránky
*možnost růstu v rámci firmy – záleží jen na Vás, kam to chcete dotáhnout!
a další

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Ve strojích a linkách se vyznáte a rád byste se o ně staral/a, tak aby vše šlapalo, jak má? Rád/a byste ale pěkné prostředí, tak abyste v práci neohluchl/a a výroba by byla líbivá a moderní i pro oči? Tak zbystřete!
Hledáme zkušené i méně zkušené a ambiciózní technické dušičky, kterým dokážeme nabídnout férovou práci, kde se budete moct nadále rozvíjet. Jde sice o ne tolik oblíbené „12tky“, avšak nočních směn není tolik a jsou i velmi pěkně finančně ohodnocené. Chcete vědět více? Pošlete životopis a domluvíme si pohovor, kde si vše řekneme a ukážeme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

výroba, strojírenství, elektrotechnika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*min. SOU technického směru (elektro či strojní)
*praxe na obdobné pracovní pozici
*orientace ve výkresové dokumentaci
*AJ pro orientaci ve výkresech
*časová flexibilita – ochota práce v nepřetržitém provozu (7 nebo jen 4 noční v měsíci)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4465205  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc