Jobscontact.cz

Zkušený kvalitář s AJ, co hledá rozmanitou práci

Od 50 000 Kč/měsíc
Trutnov, Česko

Jsme velká rodina, co potřebuje ochránce kvality našich výrobků, které jdou do celého světa! Zkrátka hledáme hrdinu, co k nám zapadne, co hledá rozmanitou a zajímavou práci. U nás se o stabilitu bát nemusíte, ba naopak! Ozvěte se, potkáme se a přesvědčíte se osobně, že u nás jsou zaměstnanci spokojení...

Náplň práce

  • budete důležitou součástí celé výroby - od zavádění a vzorkování, až po předání spokojenému zákazníkovi
  • čeká vás jak práce v kanceláři, tak ve výrobě (nečekejte stereotyp)
  • zodpovídat budete za výrobní kvalitu, vyřizovat reklamace a navrhovat nápravná opatření
  • práce s nástoji a metodami kvality (8D report, PPAP, FMEA, atd.)
  • analýza materiálu i výstupních výrobků
  • kontrola dodržování standardů a nastavených procesů
  • spolupráce na vývoji a změnách, pravidelná účast na poradách a callech

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • předchozí praxe ve výrobní kvalitě
  • znalost nástrojů a analýz (8D report, Ishikawa, PPAP, apod.)
  • orientace v technické dokumentaci
  • přehled v ISO normách
  • AJ slovem i písmem

Nabízíme

  • stabilní a neustále rostoucí úspěšný zaměstnavatel
  • 13. plat
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé příspěvky nejen na volnočasové aktivity
  • pravidelné a zajímavé firemní akce
  • a mnohem více...

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Barbora Chaloupková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4465267  Datum zveřejnění: 11.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc