Jobscontact.cz

Mediorní Java developer s možností HO

Od 60 000 Kč/měsíc
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Náplň práce

  • vývoj webových aplikacích rozšiřujících uživatelské možnosti při použití různých karetních produktů
  • vývoj portálu pro managment oblasti platebních terminálů
  • návrh řešení i jeho implementaci

Požadavky

  • znalost Java 11, Spring MVC, SQL, HTML, CSS, JavaScript
  • samostatnost a myšlení v souvislostech
  • schopnost spolupracovat v týmu

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba s možností home office (pro mimobrněnské home office s občasným dojížděním do kanceláře)
  • 25 dnů dovolené + 2 Sick days
  • Poukázky FlexiPass či příspěvek na MultiSport kartu
  • Pravidelné teambuildingové akce
  • Odborné vzdělávání
  • Díky zahraničním projektům aktivní komunikaci v anglickém jazyce
  • Výhody zahraniční společnosti s lokálním řízením a kolegy z Brna a okolí
  • Příspěvek na stravování, pojištění, či životní události
  • Vše pro dodržování pitného režimu a relax room přímo na pracovišti

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Tereza Kadláčková
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4466320  Datum zveřejnění: 14.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc