Jobscontact.cz

Přípravář technických podkladů staveb/zaučíme (až 50.000 Kč)

40 000 - 50 000 Kč/měsíc
Třešť, Česko

Hledáme kolegu, který se postará o technickou administrativu pro naše výrobky. Nabízíme pracovní příležitost na dobu neurčitou a zajímavé finanční ohodnocení za odvedenou práci. Budeme se těšit na Váš životopis.

Náplň práce

  • příprava podkladů pro certifikaci výrobků
  • tvorba technických listů a ceníků k výrobkům
  • zajištění administrativních podkladům k dotacím
  • komunikace se zákazníky, obchodním oddělením a výrobou

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání technického směru (přihlížíme především k praxi)
  • orientace v technické dokumentaci staveb
  • pozice je vhodná pro konstruktéra, přípraváře staveb (není podmínkou, ale výhodou)
  • znalost práce na PC, převážně Excel
  • důslednost a samostatnost

Nabízíme

  • roční prémie
  • mobilní telefon, notebook i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • práci pro spolehlivou a stabilní společnost
  • lokalita: Třešť

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Tomáš Svoboda
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4466635  Datum zveřejnění: 14.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc