Jobscontact.cz

Obsluha CNC frézky na dvě směny i pro juniory

35 000 - 40 000 Kč/měsíc
Olomouc, Česko

Pracujte ve společnosti, která je na trhu již 50 let a patří mezi významnou součást automobilového průmyslu. Svým zaměstnancům nabízí i kromě jiných benefitů především stabilitu a možnost kariérního růstu. Přijďte se sami přesvědčit!

Náplň práce

  • Práce v moderním a čistém prostředí
  • Obsluha CNC frézky
  • Práce pouze na dvě směny (bez nočních)
  • Práce v systému Heidenhein nebo Fidia

Požadavky

  • Praxe s obsluhou CNC frézky nebo vzdělání ve strojírenství
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Oceníme praxi s upínacími moduly
  • Manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme

  • Poskytujeme zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na obědy nebo stravenky
  • Možnost kariérního růstu a seberealizace
  • Přátelský kolektiv a pohodový šéf

Doplňující informace

Říkáte si, že to zní zajímavě? Máte nějaké dotazy? Chcete být součástí našeho týmu? Pošlete mi svůj životopis odpovědí na tento inzerát nebo mě kontaktujte

+420 722 906 086.

Těším se na spolupráci!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Kristýna Šmerdová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4467174  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc