Jobscontact.cz

Zkušený elektromechanik s praxí pouze na jednu směnu

35 000 - 40 000 Kč/měsíc
Brno, Česko

Pracujte ve stabilním českém podniku, který působí na trhu již od roku 1925. Pro tuto společnost je klíčová kvalita produktů, za kterou stojí spokojení zaměstnanci, moderní technologie a stroje. Pouze jedna směna, 5 týdnů dovolené, motivující mzda, příspěvek na dopravu a ubytování, moderní a čisté prostředí. Zní to dobře, že? Přijďte se k nám podívat, rádi Vám vše ukážeme!

Náplň práce

  • Montáž elektrotechnických částí do strojních zařízení
  • Testování a měření výrobků
  • Práce s elektrotechnickými schématy
  • Práce s měřidly

Požadavky

  • Vzdělání se zaměřením na elektrotechnicku
  • Vyhláška 50 §6
  • Zkušenost s elektromontáží
  • Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Poskytujeme zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • Práce pouze na jednu směnu
  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy
  • Práce ve stabilní české společnosti

Doplňující informace

Říkáte si, že to zní zajímavě? Máte nějaké dotazy? Chcete být součástí našeho týmu? Pošlete mi svůj životopis odpovědí na tento inzerát nebo mě kontaktujte

+420 722 906 086. Těším se na spolupráci!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Kristýna Šmerdová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4467260  Datum zveřejnění: 15.11.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc